تور شیراز از رشت

تور شیراز از رشت

اطلس

تور شیراز هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


وکیل

تور شیراز هتل وکیل

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور شیراز هتل پارسیان

هتل 4 ستاره (★★★★)


آریو برزن

تور شیراز هتل آریو برزن

هتل 4 ستاره (★★★★)


کریمخان

تور شیراز هتل کریمخان

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارک سعدی

تور شیراز هتل پارک سعدی

هتل 4 ستاره (★★★★)


رویال

تور شیراز هتل رویال

هتل 4 ستاره (★★★★)


الیزه

تور شیراز هتل الیزه

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارس

تور شیراز هتل پارس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


زندیه

تور شیراز هتل زندیه

هتل 5 ستاره (★★★★★)


چمران

تور شیراز هتل چمران

هتل 5 ستاره (★★★★★)


هما

تور شیراز هتل هما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بزرگ شیراز

تور شیراز هتل بزرگ شیراز

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تور شیراز از رشت را با مراجعه به سایت ندا بال و به روش های متفاوت خرید کنید، می توانید به طور مستقیم با کارشناس تور و واحد فروش در ارتباط باشید و یا از طریق شمار تماس های درج شده در سایت ندابال آسمان اقدام نمایید. مراجعه به سایت ندابال آسمان برای رزرو تور شیراز از رشت به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر رزرو سریع و آنلاین بلکه بتوانید از 40 درصد تخفیفات ویژه نیز بهرمند شوید. از آن جایی که شیراز یکی از شهر های بسیار دیدنی ایران است پس بدون شک یکی از اولویت های ما ایرانیان برای مسافرت به حساب می آید و همین امر سبب شده که تور شیراز در دسته پر مخاطب ترین سفر ها پر تردد قرار بگیرد.

تور شیراز از رشت

خرید تور شیراز از رشت
مسافرت با تور مزایای زیادی را برای مسافرین به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد. در واقع آن ها می توانند بدون نیاز به رزرو بلیط، هتل و یا برنامه ریزی برای گردش در مکان های دیدنی و با پرداخت مبلغ بسیار مناسب از مزایا تور شیراز ارزان بهرمند شوند.

گفتنی است که تور شیراز از رشت یکی از پرتردد ترین های تور داخلی به حساب می آید از این رو در صورت تمایل به رزرو این تور می بایست از چند هفته قبل اقدام نمایید مخصوصا اگر قصد داشته باشید شیراز را به عنوان مقصد خود در تعطیلات تابستان انتخاب نمایید.

خرید تور شیراز از رشت

قیمت تور شیراز از رشت
طولانی بودن مسیر بین رشت تا شیراز یکی از مهم ترین عللی است که سبب شده معمولا تور شیراز هوایی با استقبال زیادی همراه باشد چرا که در ایام پر سفر سال که معمولا در 6 ماهه اول است به دلیل گرمی هوا افراد تمایل دارند مدت کمتری را در راه باشند و بیشتر زمان سفر خود را در مقصد بگذرانند.

البته زیبا بودن مسیر رشت تا شیراز از عمده دلایلی است که تور شیراز با قطار نیز هواداران خاص خود را داشته باشد. لازم به ذکر است که قیمت انواع تور های عنوان شده کاملا متفاوت است، حتی می توانید از مزایا تور شیراز لوکس نیز استفاده نموده و سفر راحت و بی دغدغه ای را به هر دو شکل زمینی و هوایی تجربه نمایید.

قیمت تور شیراز از رشت

رزرو تور شیراز از رشت
تفاوت قیمت انواع تور شیراز از رشت به نوع سفر، مدت زمان اسکان در شیراز، هتل انتخابی، تعداد وعده های غذایی، برنامه ریزی گردشگری بستگی دارد. همانطور که می‌دانید هزینه سفر های هوایی به نسبت سفر های زمینی بسیار کمتر است اما در مقابل می توانید مسیر طولانی را در کمتر از 2 ساعت طی کنید.

در زمان رزرو تور نیز می توانید از فیلتر های موجود استفاده نموده و از میان هتل های 5، 4 و 3 ستاره با توجه به نوع خدمات و امکانات یکی را بر اساس بودجه خود انتخاب نمایید. همچنین در اطلاعات تور مکان هایی که قصد بازدید از آن ها وجود دارد نیز درج شده و می توانید از این قابلیت نیز استفاده نموده و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

تور شیراز از رشت با امکانات و قابلیت های متفاوتی در اختیار شما قرار می گیرد که به شما امکان انتخاب های متعدد بر اساس بودجه در نظر گرفته شده برای مسافرت را می دهد از این رو پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت ندابال آسمان و انتخاب تور دلخواه سفر دلچسب و جذابی را برای خود رقم بزنید.