تور قشم از یزد

تور قشم از یزد

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

خیلی از افراد گمان می‌کنند؛ تور قشم فقط از تهران امکان‌پذیر است، در صورتی که شما می‌توانید از شهرهای بزرگ دیگر این تور را تهیه کنید. دوستان یزدی هم می‌توانند تور قشم یزدی را هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی از سایت ندا بال آسمان دریافت کنند.

خوشبختانه شما حتی می‌توانید این تور را با 40 درصد تخفیف ویژه دریافت کنید. سایت ندا بال آسمان برای مشتریان ویژه خود به مناسبت‌های مختلف، آفرهای ویژه‌ای ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای دریافت آفرهای ویژه با مشاوران سایت تماس حاصل نمایید.

 

تور قشم از یزد هوایی و زمینی

خرید تور قشم از یزد
خیلی از افراد گمان می‌کنند برای تور قشم ابتدا باید به تهران سفر کنند؛ در صورتی که تور قشم از یزد هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی امکان‌پذیر است. برای تور قشم زمینی باید مسافت طولانی‌تری طی کنید. برای مثال ابتدا باید مسیری را به سمت اسکله خلیج فارس رفته و سپس در آن‌جا سوار لنج شوید.

خوشبختانه تور قشم از یزد هوایی بسیار راحت و یکسره خواهد بود. پیشنهاد ما به شما تور قشم هوایی از یزد است البته در این صورت شما نمی‌توانید بار زیادی را با خودتان حمل کنید. در نتیجه اگر برای خرید به این جزیره سفر می‌کنید؛ لطفاً از راه زمینی و با وسیله نقلیه خود اقدام کنید.

اگر عاشق دریانوردی هستید؛ یک لحظه هم از انتخاب تور قشم زمینی درنگ نکنید. اگر برای تفریح و کار به قشم سفر می‌کنید؛ در انتخاب تور هوایی قشم از یزد شک نکنید. در این صورت به راحتی با حداقل 2 ساعت پرواز به مقصد خود می‌رسید. ناگفته نماند که هزینه قشم هوایی از تور قشم از یزد زمینی بسیار گران‌تر خواهد بود

تور قشم لحظه آخری از یزد

قیمت تور قشم از یزد
شما می‌توانید در لحظات آخر از بلیت‌های چارتری یا تورهای لحظه آخری قشم از یزد استفاده کنید. برای استفاده از تورهای دقیقه 90 یا لحظه آخری باید همیشه چمدان به دست باشید. تور قشم لحظه آخری از یزد نسبت به شهرهای دیگر کمتر پیدا می‌شود.

معمولا تورهای قشم و کیش از تهران پرتقاضاتر هستند، به همین دلیل در روز بالای 15 پرواز به سمت کیش و قشم روانه می‌شوند. برای رزرو تور قشم لحظه آخری از یزد باید سریع اقدام کنید، حتی می‌توانید به ندا بال اسمان مراجعه کرده و از کارشناسان سایت راهنمایی بگیرید.

 

تور قشم از یزد با مشاوره رایگان + 40 درصد تخفیف

رزرو تور قشم از یزد
شما می‌توانید تور قشم از یزد را با 40 درصد تخفیف ویژه دریافت کنید. باید در انتخاب شرکت خدمات مسافرتی بسیار دقت کنید تا افراد کلاه‌بردار سر شما را کلاه نگذارند. شما می‌توانید تمامی پکیج‌ها را به ویژه تور قشم از یزد را با تخفیف ویژه و مشاوره رایگان دریافت کنید.

شما می‌توانید علاوه بر تور قشم از یزد بلکه از شهرهای بزرگ دیگر مثل تهران، مشهد، اصفهان، اراک و غیره این تور را رزرو کنید. قبل از رزرو باید به اب و هوا، قیمت، نوع ایرلاین هواپیمایی، زمان پرواز و غیره توجه کنید. برای راهنمایی بیشتر کافی است تا به سایت ندا بال آسمان مراجعه کنید.