تور قشم از اصفهان

تور قشم از اصفهان

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تور قشم هر ساله از تمامی شهرهای بزرگ اجرا می‌شود. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که تور قشم تنها از تهران امکان‌پذیر است. در صورتی که تور قشم از اصفهان یکی از محبوب‌ترین پکیج‌های ندا بال اسمان می‌باشد. هرساله تعداد افراد زیادی از اصفهان به سمت قشم حرکت می‌کنند.

تور قشم از اصفهان هوایی

خرید تور قشم از اصفهان
معمولا تور قشم از اصفهان و شهرهای دیگر هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی اجرا می‌شوند. اما برای بسیاری از افراد سؤال پیش می‌آید که باید کدام یک را انتخاب کنند. تور قشم هوایی بهترین انتخاب برای افرادی می‌باشد که به دنبال تفریح مسافرت می‌کنند.

معمولا تورهای زمینی برای افرادی که برای خرید به قشم می‌روند؛ بسیار مناسب‌تر است. ناگفته نماند که قیمت تور قشم هوایی از اصفهان بسیار گرانتر می‌باشد. شما می‌توانید تا حدودی با آفرهای ویژه و پروازهای چارتری این قیمت را کاهش دهید اما شما می‌توانید با نصف همین هزینه به صورت ریلی به قشم سفر کنید.

تور آف خورده قشم از اصفهان

قیمت تور قشم از اصفهان
تور آف خورده قشم از اصفهان در هرجایی پیدا نمی‌شود. شما می‌توانید با سر زدن به سایت ندا بال آسمان به خرید و رزرو تورهای آفری بپردازید. هر ساله به مناسبت‌های مختلف تورهای ویژه و آف خورده در سایت قرار داده می‌شود. حتی شاید برایتان جالب باشد که باشگاه مشتریان سایت برایشان کلی تخفیف ویژه در نظر گرفته می‌شود.

تور قشم از اصفهان زمینی

رزرو تور قشم از اصفهان
اگر برای خرید به قشم سفر می‌کنید؛ انتخاب این تور بهترین گزینه است شما با تور قشم از اصفهان زمینی می‌توانید محصولات مورد نیاز را خریداری کنید و بار بزنید. معمولا در هواپیماها نمی‌توانید بار زیادی همراه ببرید یا برای اضافه بار باید هزینه جدا بپردازید.

در نتیجه اگر برای تفریح می‌خواهید به قشم سفر کنید، تور هوایی بهترین گزینه می‌باشد در غیر این صورت باید مسیری طولانی برای رسیدن به قشم را تحمل کنید. شما باید حدود 18 ساعت در راه باشید تا به قشم برسید.

به طور کلی ابتدا با وسیله یا قطار به سمت دریا خلیج فارس سفر می‌کنید و سپس با لنج به سمت قشم راهی می‌شوید. اگر عاشق دریانوردی هستید که این روش بهترین انتخاب است در غیر این صورت بهتر است یک بلیت هواپیمایی تهیه کنید.

رزرو تور قشم از شهر اصفهان با 40 درصد تخفیف

تور قشم از اصفهان ارزان
هزینه تورهای ریلی قشم از اصفهان با هزینه تور هوایی کاملا متفاوت خواهد بود در نتیجه نمی‌توان قیمتی را مشخص کرد. شما می‌توانید با ورود به سایت ندا بال آسمان به رزرو تور گردشگری قشم از اصفهان با 40 درصد تخفیف بپردازید.

تور قشم از اصفهان در زمستان و بهار به دلیل تقاضای زیاد افراد، دارای قیمت بالایی هستند. به جز قیمت به سرعت نیز ظرفیتشان تکمیل می‌شود. در نتیجه باید سریعا به رزرو آن‌ها اقدام کنید. در نتیجه شما علاوه بر رزرو این تور از قشم بلکه می‌توانید از شهرهای بزرگ دیگر مثل تهران، اصفهان، اراک، مشهد و غیره رزرو کنید.

در صورتی که برایتان سوالی پیش آمد یا به مشکلی بر خوردید، کافی است تا با مشاوران سایت تماس حاصل نمایید و به صورت آنلاین و رایگان به مشورت بپردازید.