تور قشم پاییز

تور قشم پاییز

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

همان‌طور که می‌دانید جزیره قشم از پر تقاضاترین جزایر برای سفر است. انتخاب آب و هوای مناسب برای این تور اهمیت ویژه‌ای دارد. برای مثال بسیاری از افراد تحمل آب و هوای گرم یا خیلی سرد را ندارند. معمولا تورهای زمستانی و پاییزی قشم از محبوب‌ترین تورهای شناخته شده است.

تور قشم پاییز نسبت به تورهای تابستانی و بهاری گران قیمت‌تر بوده و به همین دلیل شما باید به تخفیف‌های آژانسی برای رزرو یک تور مناسب نیز توجه کنید. شما می‌توانید تورهای دیگری نیز از سایت ندا بال اسمان رزرو کنید. کافی است تا با مشاوران سایت به صورت رایگان تماس حاصل نمایید.

آب و هوای قشم در پاییز 1401

خرید تور قشم پاییز
افرادی که ساکن تهران و شهرهای دیگر ایران هستند؛ می‌دانند که در پاییز و زمستان آب و هوا خنک و سرد بوده است. برای اینکه بتوانید آب و هوای نسبتاً گرم و مناسبی را در پاییز تجربه کنید، کافی است تا به قشم سفر کنید.

البته هر فصلی جاذبه‌های زیادی برای گردشگری دارد اما نباید از زیبایی‌های پاییز و زمستان قشم غافل شد. قشم از جزایری است که آب و هوای گرم و خشک دارد، به همین دلیل در بیشتر مواقع هوا بسیار گرم است. همان‌طور که می‌دانید قشم در وسط دریای خلیج فارس واقع شده است و به همین دلیل رطوبت بالایی دارد.

به طور کلی رطوبت هوای جزیره قشم به 45 درصد نیز می‌رسد و طبیعتاً در فصل پاییز این رطوبت کاهش پیدا نمی‌کند اما هوا بسیار خنک می‌شود. تور قشم پاییز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مسافرت است. در صورت نیاز می‌توانید با مشاوران سایت به صورت رایگان و آنلاین مشورت کنید.

 

تور قشم هوایی در پاییز

قیمت تور قشم پاییز
شما می‌توانید تور قشم را از هر شهری رزرو کنید. تور قشم هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان‌پذیر است اما انتخاب آن بسته به بودجه و سلیقه شما متفاوت خواهد بود. معمولا انتخاب افراد تور قشم هوایی پاییز است.

اگر شما برای تفریح به قشم سفر می‌کنید؛ انتخاب مناسب تور هوایی است اما اگر برای خرید به قشم سفر می‌کنید باید تور زمینی یا دریایی را انتخاب کنید. در تور هوایی شما نمی‌توانید بار زیادی را حمل کنید در این صورت باید هزینه اضافه بار را نیز بپردازید.

روزانه بالای 15 پرواز به سمت قشم روانه می‌شوند که این پروازها در زمستان، پاییز و بهار به دلیل تقاضای بالا بسیار بیشتر می‌شوند. انتخاب ایرلاین تا حدودی در ایران امکان‌پذیر نمی‌باشد اما شما می‌توانید با سایت ندا بال آسمان تا حدودی ایرلاین محبوب خود را انتخاب کنید.

 

تور قشم زمینی در پاییز 1401

رزرو تور قشم پاییز
وقتی حرف از تور قشم پاییز به صورت زمینی می‌شود؛ بسیاری از افراد تعجب می‌کنند. در صورتی که امکان سفر هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی به قشم وجود دارد. برای سفر زمینی ابتدا شما باید با قطار یا وسیله نقلیه به سمت بندرعباس بروید و سپس از آن‌جا با لنج به سمت قشم حرکت کنید.

تور زمینی حدوداً 20 ساعت طول می‌کشد به همین دلیل خیلی از افراد تور هوایی که کمتر از 3 ساعت است را به تور زمینی قشم ترجیح می‌دهند. اگر به دنبال تور قشم پاییزی ارزان هستید؛ بهترین انتخاب تور قشم زمینی است.

در هر صورت چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی، سفر به قشم یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. کیش جزیره بسیار لاکچری و گران قیمتی است و به همین دلیل برای خرید مناسب نیست. جزیره قشم برای خرید بهترین انتخاب می‌باشد. خیلی از افراد سالیانه راه بسیار زیادی به صورت زمینی به قشم سفر می‌کنند تا وسایل مختلفی خریداری و سپس بفروشند.

 

تور قشم لحظه آخری پاییز

تور قشم پاییز ارزان
اولین و مهم‌ترین نکته در زمینه تور لحظه آخری قشم پاییز این است که به سرعت پر می‌شود. معمولا تورهای زمستانی و پاییزی قشم به دلیل پر تقاضاترین تورها به سختی تبدیل به تورهای دقیقه 90 می‌شوند. شاید برایتان سؤال شود به چه تورهایی تورهای لحظه آخری گفته می‌شود؟
در جواب سؤال بالا باید گفت به تورهایی که کامل ظرفیتشان تکمیل نشده است، تورهای لحظه آخری می‌گویند. آژانس‌های مسافرتی برای جلوگیری از ضرر و مشکلات مالی، صندلی‌های خالی تور را با 10 الی 50 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌دهند.

این تورها معمولا 2 روز قبل از اجرا قابل فروش هستند. در پاییز و زمستان به سرعت تورها پر می‌شوند. در بیشتر مواقع برخی افراد تور خود را لغو یا منتقل به تاریخ دیگر می‌کنند؛ حال شما می‌توانید برای گرفتن بلیت آن افراد اقدام کنید.

برای خیلی از افراد سؤال شده است که تورهای لحظه آخری قشم در پاییز را باید از کجا تهیه کنیم؟ در جواب این سؤال باید گفت شما می‌توانید تورهای لحظه آخری قشم را از سایت ندا بال اسمان با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. در بیشتر مواقع خود پکیج‌های اصلی همراه 40 درصد تخفیف به فروش می‌رسد در نتیجه پکیج‌های لحظه آخری همانند طلایی با تخفیف ویژه هستند.

 

تور قشم ارزان در پاییز

تور قشم پاییز لحظه آخری
اگر عنوان این مقاله تور کیش ارزان بود، به شما توصیه می‌کردم که به دنبال تور کیش ارزان نباشید. اما خوشبختانه قشم نسبتاً از جزیره کیش ارزان‌تر می‌باشد. کیش جزیره بسیار لاکچری و باکلاسی شناخته شده است در صورتی که جزیره قشم هنوز به درصد لاکچری کیش نرسیده است.

شما می‌توانید در قشم به خرید وسایل باشید، سالیانه افراد بسیار زیادی به این جزیره برای خرید سفر می‌کنند. به طور کلی تور قشم پاییز هزینه زیادی ندارد اما باز هم به بودجه شما بستگی دارد. اگر به دنبال تور قشم ارزان هستید می‌توانید به تورهای چارتری و لحظه آخری توجه کنید.

معمولا تورهای دقیقه 90 بهترین گزینه برای خرید هستند اما شما در این صورت باید همیشه چمدان به دست باشید. ندا بال آسمان تمامی پکیج‌های خود را به مناسبت‌های مختلف با 40 درصد تخفیف داخل سایت قرار داده است و شما تنها با کلیک کردن یک دکمه می‌توانید با خانواده خود سفر کنید و لذت ببرید.

 

تور قشم در پاییز با بهترین هتل ها

تور قشم پاییز هوایی
هتل‌های قشم به اندازه هتل‌های کیش پرستاره و معروف نیستند. شما می‌توانید هتل‌های مناسب زیادی برای گرفتن اقامت پیدا کنید اما نباید فراموش کرد که هدف و بودجه شما قابل اهمیت است. برای مثال اگر برای خرید به این جزیره سفر کردید باید به هتل‌های نزدیک مرکز شهر بروید یا اگر برای تفریح به این جزیره سفر کردید؛ بهترین گزینه سوئیت‌ و هتل‌های نزدیک به دریا هستند.

به طور کلی هتل‌های زیادی در قشم ساخته شده‌اند و هرساله به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. برای اقامت در قشم ابتدا باید بین سوئیت و هتل انتخاب کنید. جزیره قشم هتل 5 ستاره ندارد اما دلیل بر بی‌کیفت بودن هتل‌های این جزیره نیست.

قشم به زمان نیاز دارد تا همانند کیش خودی نشان دهد. در نتیجه آینده‌ای درخشان در انتظار جزیره قشم است. هتل‌های جزیره قشم به سه دسته ارزان، لاکچری و اقتصادی تقسیم بندی می‌شوند. از بین این‌ها سه تا از معروف‌ترین هتل‌های این جزیره در واقع هتل‌های ارم، ایرمان و آرتا هستند.

هتل‌های نام برده شده از نظر کیفیت و تمیزی بهترین هستند. برای دریافت لیست هتل‌های جزیره قشم و کیش می‌توانید به سایت ندا بال آسمان مراجعه کرده و با مشاوران سایت تماس حاصل نمایید تا در این صورت لیست تمامی هتل‌ها را همراه با امکاناتشان در اختیار شما قرار دهد.

قیمت تور قشم پاییز 1401

تور قشم پاییز زمینی
نمی‌توان قیمت مشخصی برای تور قشم پاییز 1401 مشخص کرد. معمولا تور قشم در پاییز به پارامترهای مختلفی مثل نوع ایرلاین هواپیمایی، محل اقامت، زمان پرواز، فصل تور و غیره بستگی دارد. برای مسافرت باید بودجه خود را مدیریت کنید.
در صورت مدیریت کردن بودجه با خیال راحت می‌توانید سفر کنید و از آن نیز لذت ببرید. اگر بودجه شما به هتل لاکچری یا پرواز بیزنسی نمی‌رسد، اصلاً نگران نباشید. مشاوران ندا بال آسمان شما را به صورت کاملاً رایگان در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

 

تور قشم پاییز به همراه مشاوره رایگان + 40 درصد تخفیف ویژه

کافی است تا یک بار از تورهای ندا بال آسمان خریداری کنید، بعد از خرید برایتان کلی تور با تخفیف‌های ویژه ارسال می‌شود. شما می‌توانید با ورود به سایت ندا بال از تمامی تخفیف‌های ما خبردار شوید. معمولا ما برای مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های ویژه‌ای قرار می‌دهیم.

برای باشگاه مشتریان ندا بال اسمان همیشه پر از سوپرایز و تخفیف وجود دارد. علاوه بر خرید پکیج‌های لاکچری با قیمت و تخفیف ویژه، شما می‌توانید با مشاوران سایت در مواقع لزوم به صورت رایگان مشورت کنید. انتخاب پکیج مناسب همیشه به سلیقه بستگی ندارد بلکه باید از افراد با تجربه کمک بگیرید.

برای مثال خیلی از افراد ترجیح می‌دهند برای تور قشم صبر کرده و تور قشم تابستانی را خریداری کنند در صورتی که در تابستان به دلیل گرمای طاقت فرسای قشم شما نمی‌توانید از مسافرت خود لذت ببرید. البته باز هم به شرایط شما بستگی دارد. در این حین بهترین کار مشورت با یک کارشناس خدمات مسافرتی با تجربه است.

 

کلام آخر

سعی کردیم در این مقاله تا حدودی شما را برای تور قشم پاییز 1401 آماده کنیم. ابتدای هر سفر شما باید هدف خود را مشخص کنید و سپس به شناخت آن‌جا بپردازید. برای مثال اگر هدف شما خرید است شما در هر فصلی می‌توانید به این جزیره سفر کنید و حتی پیشنهاد ما به شما سفر با تورهای چارتری است. مشورت با کارشناس مربوطه می‌تواند شما را از سردرگمی و مشکلات احتمالی آینده حفظ کند.