هتل اصفهان سه ستاره

هتل اصفهان سه ستاره

قیمت هتل اصفهان سه ستاره با توجه به کیفیت هتل و امکانات ارائه شده در آن مشخص می گردد. البته موقعیت جغرافیایی هتل جزء عوامل بسیار مهم بوده که باید مد نظر قرار بگیرد. در هنگام رزرو تور اصفهان در مجموعه ندا بال آسمان لیست کامل از انواع هتل ها به همراه هزینه های مربوط به آن ارائه می گردد که حق تصمیم گیری و انتخاب را برای مسافر باز می گذارد.

اصفهان یکی از شهرهای زیبا و تاریخی ایران است که بر بستر زاینده رود بنا شده و در دوران صفویان پایتخت ایران بوده است. به همین جهت زیباترین جلوه های هنر و معماری در این شهر مربوط به دوران صفویان و تداخل آن با دوران اسلام می باشد.
شاهکارهای معماری اصفهان برای همه گردشگران جذابیت دارد که ترجیح می دهند تا چندین روز را در اصفهان بگذرانند. به همین دلیل نیازمند اقامت در هتل های با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشند که با بررسی قیمت هتل اصفهان سه ستاره در می یابیم به نسبت خدمات ارائه شده کیفیت بهتری دارند.

مجموعه ندا بال آسمان بهترین شرایط را برای رزرو انواع تور اصفهان بهار در نظر گرفته، تا در این شرایط شلوغ هم افراد بیشتری بتوانند، در آرامش به اصفهان سفر کنند.

امکانات هتل های سه ستاره اصفهان

هتل اصفهان سه ستاره

اصفهان به عنوان یک شهر توریستی بزرگ در ایران شناخته می شود که نه تنها از اقصی نقاط کشور، بلکه از همه جای دنیا به این شهر سفر می کنند. به همین سبب لازم است که در این شهر مکان های اقامتی مقرون به صرفه و با خدمات مناسب وجود داشته باشد، تا نیاز همه مسافرین را برطرف کند.

به همین دلیل در شهر اصفهان از هتل های ۵ ستاره گرفته، تا هتل های ۴ ستاره و سه ستاره و حتی اقامتگاه های بوم گردی و سنتی خاص وجود دارد که همه مسافران می توانند متناسب شرایط نیاز خود هر کدام از این فضاها را برای اقامت انتخاب نمایند.

بسته به نوع مدیریت هتل ها، خدمات و امکانات متفاوتی را به مسافران ارائه می دهند. اما به طور کلی برخی از امکانات در تمامی هتل های سه ستاره اصفهان وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

معمولاً پرسنل هتل در تمام ساعات شبانه روز در محل پذیرش حضور دارند، تا از مهمانان به گرمی استقبال کنند.
در تمامی اتاق ها، سرویس های بهداشتی و حمام به شکل مستقل وجود دارد.
درون اتاق ها لوازمی مانند تلویزیون، یخچال و گاهی مواقع چای ساز وجود دارد.
ارائه صبحانه رایگان به صورت روزانه و در صورت توافق با رستوران برای ناهار یا شام نیز می ‌توانید از رستوران هتل استفاده کنید.
خدمات لباسشویی نیز در این هتل ها ارائه می گردد و تخت و تشک های آن در کیفیت مطلوبی قرار دارد.
باشگاه ورزشی و استخر در برخی از هتل های سه ستاره وجود دارد؛ اما هیچ بایدی برای این امکان نیست.

 

قیمت هتل اصفهان ۳ ستاره چگونه است؟

هتل اصفهان سه ستاره

در شهر اصفهان که هتل های بسیار زیادی وجود دارد، یکی از محل های مناسب برای اقامت هتل های سه ستاره است. زیرا در شرایط متوسط امکانات این هتل ها در سطح خوبی قرار گرفته است و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت هتل اصفهان سه ستاره به صورت مشخص و واحد اعلام نمی گردد؛ زیرا بر اساس برخی از پارامترهای مختلف مشخص می گردد.
در این بخش به برخی از پارامترهای مهم و مؤثر بر روی قیمت هتل سه ستاره در اصفهان می پردازیم:

محل قرارگیری هتل

مهمترین مسئله محل قرارگیری هتل در شهر است که با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به مراکز تفریحی و گردشگری قیمت این فضاها تغییر پیدا می کند.

فضای اتاق ها

فضای اتاق های هتل ها جزء موارد بسیار مهم است که با داشتن ویو بیرون و پنجره های بزرگ و نور کافی، لازم است هزینه بالاتری برای هتل بپردازید.

امکانات هتل

بهره‌مند شدن از امکانات رفاهی مختلف در هتل با توجه به تدابیر مدیریت هتل ها متفاوت است. هر چقدر امکانات بیشتری ارائه گردد، هزینه نهایی آنها افزایش دارد؛ اما شرایط آرامش و آسایش مسافران به شکل بهتری فراهم می آید.

ارائه غذا در سه وعده

معمولاً هتل ها صبحانه را به صورت رایگان ارائه می دهند؛ اما در صورت ارائه ناهار و شام به طور حتم هزینه ‌های مربوط به رزرو هتل افزایش می یابد.

معرفی انواع هتل ستاره با قیمت مناسب

هتل اصفهان سه ستاره

در هنگام رزرو یک تور داخلی مسئله مهم، مشخص کردن محل اقامت است، در شهر اصفهان هتل های زیادی وجود دارد که دست مسافر برای انتخاب نوع هتل باز است.

انواع مختلف هتل سه ستاره به صورت مدرن و سنتی در این شهر ساخته شده، تا بتواند یک محل امن برای اقامت مسافران باشد.

شناخت برخی از هتل های سه ستاره که خدمات خوبی ارائه می دهند و از لحاظ موقعیت جغرافیایی نیز در نقاط مناسبی قرار گرفته اند، کمک می‌ کند تا اوقات فراغت خود را در آرامش بیشتری سپری کنید.
برای شناخت مناسب ترین قیمت هتل اصفهان سه ستاره در این بخش به معرفی برخی از این هتل ها می پردازیم:

هتل شیخ بهایی

هتل اصفهان سه ستاره

یکی از هتل های سه ستاره اصفهان است که از لحاظ ظاهری بسیار شیک بوده و جزء هتل های اقتصادی اصفهان قرار می گیرد. این هتل از امکاناتی مانند وای فای رایگان، رستوران و کافی شاپ برخوردار است و از نظر موقعیت جغرافیایی به مکان های تاریخی در قلب اصفهان مانند زاینده رود، سی و سه پل، میدان نقش جهان دسترسی دارد. اغلب کارمندان هتل شیخ بهایی به زبان انگلیسی تسلط داشته و امکان پذیرایی از مهمانان خارجی هم به راحتی مهیا می گردد.
آدرس هتل: اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، ابتدای خیابان شیخ بهایی

هتل طلوع خورشید

هتل اصفهان سه ستاره

هتل طلوع خورشید یک اقامتگاه سنتی در بین هتل های ۳ستاره به شمار می آید که در سال ۱۳۹۰ ساخته شده است. از لحاظ شکل معماری و خدمات یکی از بهترین اقامتگاه های سنتی در ایران شناخته شده و به دلیل داشتن شرایط دسترسی خوب به جاذبه های مختلف شهر اصفهان مورد توجه قرار می گیرد. در تمامی اتاق های هتل خدمات مختلفی مانند سرویس بهداشتی، سیستم سرمایش و گرمایش و موارد دیگر وجود دارد.
آدرس هتل: اصفهان، خیابان ابن سینا، کوچه شماره ۳۷، خیابان میر علاالدین فرعی سوم

هتل اسپادانا اصفهان

هتل اصفهان سه ستاره

هتل اسپادانا با داشتن ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات و رعایت شاخصه های معماری مدرن توانسته است، از المان های معماری ایرانی هم در فضای خود استفاده کند. به همین جهت یک فضا با جلوه ویژه به وجود آورده است، این هتل از لحاظ موقعیت جغرافیایی به جاذبه های گردشگری اصفهان مانند کلیسای وانک و بازار زرگرها نزدیک می باشد. تمامی خدمات و امکاناتی که از یک هتل مرغوب و با کیفیت انتظار دارید مانند اینترنت رایگان، وسایل سرمایش و گرمایش و سایر خدمات دیگر ارائه می گردد.
آدرس هتل: اصفهان، بلوار آیینه خانه، حد فاصل سی و سه پل و پل فردوسی

هتل هخامنشیان پارتاک

هتل اصفهان سه ستاره

به عنوان اولین هتل آپارتمان شهر اصفهان معرفی شده که به صورت سه ستاره است. این هتل آپارتمان از ۲۴ اتاق شکیل شده که در یک ساختمان دو طبقه واقع شده و تمامی خدمات که در هتل های دیگر ارائه می گردد در این مکان نیز برای مسافران وجود دارد. مهمترین خدمت آن وجود صرافی در هتل برای مهمانان خارجی است. موقعیت جغرافیایی این هتل به گونه ‌ای است که به مراکز و جاذبه های گردشگری مانند آتشگاه، باغ پرندگان و منارجنبان نزدیک می باشد.
آدرس هتل: اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان رسالت یک، روبروی پارک ترافیک رسالت

 

تور اصفهان بهار و قیمت هتل سه ستاره

هتل اصفهان سه ستاره

با فرا رسیدن عید نوروز و فصل بهار به دلیل تعطیل بودن اغلب خانواده ها حجم سفر به این شهر افزایش پیدا می‌ کند. زیرا اصفهان دارای آب و هوای معتدل بوده و در فصل بهار به راحتی می توان از تمام بخش های دیدنی و جذاب شهر بدون نگرانی از بارش برف و باران بازدید کرد.

در هنگام رزرو تور اصفهان بهار توجه داشته باشید که به دلیل شلوغ بودن هتل ها ممکن است هزینه های مربوط به آنها افزایش پیدا کند. به همین دلیل اغلب افراد که به دنبال سفرهای اقتصادی هستند، ترجیح می دهند تا از هتل های سه ستاره برای اقامت استفاده نمایند.

قیمت هتل اصفهان سه ستاره با توجه به موقعیت جغرافیایی و خدمات ارائه شده و همچنین کیفیت اتاق ها تغییر پیدا می کند. اما مسئله مهم تر که می تواند در قیمت آن تأثیر بگذارد، میزان استقبال مسافران و گردشگران است.

پس در فصل بهار هم با انتخاب روزهایی که حجم سفر کاهش پیدا می کند، امکان استفاده کردن از بهترین خدمات ارائه شده توسط هتل های سه ستاره با پرداخت هزینه مقرون به صرفه فراهم می گردد.

تور اصفهان لحظه آخری

هتل اصفهان سه ستاره

تور اصفهان لحظه آخری جزء تورهای مرغوب و درجه یک اصفهان است که به دلیل پر نشدن ظرفیت تور در ساعات پایانی با قیمت مناسب تر ارائه می گردد.
مهمترین هدف ارائه این تورها جبران خسارت ناشی از رزرو بلیط هواپیما و رزرو اتاق هتل است. به همین سبب گاهی این تورها تا ۵۰ درصد زیر قیمت واقعی تور هم عرضه می شود. تخفیفات در نظر گرفته شده برای این تور ها بسته به ساعات ارائه آنها، نوع پرواز، ساعت پرواز و مواردی از این قبیل تغییر پیدا می کند.

به دست آوردن قیمت هتل اصفهان سه ستاره در هنگام رزرو تور اصفهان لحظه آخری موجب می ‌شود تا افراد تصمیمات بهتری گرفته و یک تور مناسب برای خود انتخاب کنند. چرا که قیمت تورهای لحظه آخری مناسب بوده و هتل های سه ستاره هم به نسبت هتل های دیگر قیمت مقرون به صرفه تری دارد. با کنار هم قرار گرفتن این دو در یک پکیج می ‌توانید از بهترین شرایط سفر به اصفهان بهره ببرید.

شرایط رزرو تور اصفهان برای هتل های سه ستاره

هتل اصفهان سه ستاره

مجموعه ندا بال آسمان یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده انواع تور داخلی است که در زمینه تور اصفهان تجربیات بی نظیری دارد.
این مجموعه با شناسایی انواع هتل های ۳ستاره مرغوب و با کیفیت سعی می کند، تا ضمن ارائه قیمت مناسب، مسافران از خدمات خوبی هم بهره ببرند.

پس با دریافت قیمت هتل اصفهان سه ستاره از این مجموعه و برگزار کنندگان تور می توانید با خیال راحت تر جهت مشخص کردن تاریخ سفر و تعداد روزهای سفر اقدام نمایید. در این مسیر هر گونه سوالی را از کارشناسان حاضر در این مجموعه بپرسید، تا به پاسخ ‌های مناسبی دست پیدا کنید.